Bujakajamajka

Forum Gildii Bujakajamajka na serwerze Guardia


#1 2008-10-11 23:49:51

Czaja'Knight

Administrator

4587181
Skąd: Kozienice
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Członkowie

WITAM,
w tym dziale starajmy sie opisać coś o sobie. Imię, miasto lub ewentualnie zainteresowania =] Nie trzeba podawać numeru gg albo maila, bo z doświadczenia wiem że może to być uciążliwe ale jeśli możecie podajcie w profilu to czym możecie się z nami podzielić. W końcu jesteśmy Wasza drugą "rodziną" ^^

Zresztą ktoś musi zacząć....

Nick: Czaja'Knight co z resztą widać po lewej
Profesja: Obecnie Elite Knight (EK)
Miasto: Ankrahmun

A teraz coś z rl świata:

Mam na imię Kamil, mam 22 lat, mieszkam obecnie w Warszawie, lubię słuchać dobrej muzyki (szczególnie takiej przy której można się świetnie bawić i to NIE TYLKO Disco Polo czy tam Wam jeszcze do głowy przyjdzie), posiedzieć przy kompie majstrując i kombinując jak tu dziś znów nie uszkodzić rejestru =] Poza tym jeszcze lubię zmarnować trochę czasu prz grach typu RPG (np: Gothic saga), MMORPG (np: Tibia, Lineage II), przygodówki (np: Książe i Tchórz) albo i strategie (Settlers II Gold ROX!). Kiedyś lubiłem też ganiać za piłką ale już chyba z tego wyrosłem. To tyle chyba o mnie, zachęcam innych o napisaniu kilku słów o sobie.


Pozdrawiam,
Kamil aka C'K


Carpe diem...

Offline

 

#2 2008-10-11 23:59:59

Lady Patia

Nowy użytkownik

Skąd: Lublin... (okolice;p)
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Członkowie

Ok.. to tak :

Nick: Lady Patia
Profesja: Master Sorcerer
Miasto: Ankrahmun

Mam na imię Patrycja. Mam 17 lat. Mieszkam na takim małym zadupiu (przedmieścia Lublina). Co lubię? Muzykę, dobre filmy i imprezy na których się nie nudzę ;p .. Jeśli chodzi o moje zainteresowania to przede wszystkim strzelectwo i sport No.. i ewentualnie gry komputerowe :>
Nie wiem co mam jeszcze o sobie napisać, wiec możne skończę ;D
Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-10-12 00:17:39

Master of Olimpus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Członkowie

Nie wiem co mam o sobie pisać, ale jest jakis model wiec sie bede go trzymal:

Nick: Master of Olimpus
Profesja: Sorcerer (kiedys Master przez dluzszy czas
Miasto: gdzie oczy poniosa

ogolnie to nie wiem, jestem zbyt nuudny zeby cokolwiek o sobie napisac, zreszta zbyt niesmialy jam jest xd no whatever ^^

Offline

 

#4 2008-10-12 11:59:44

Yazoo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Członkowie

hmmm :]

Nick: Yazoo / Nazgash ( w stanie spoczynku lezy pod palmami i popija drinki z brzuszków slicznych miejscowych dziewczynek)
Profesja:  Royal Paladin / Master Sorcerer
Miasto: Ankrahmun / Kazordoon

Cos o mnie? a co byscie chcieli wiedziec? - zawsze mozecie do mnie napisac na priv, cos tam wam posciemniam muahhahaa. Jestem juz nie młodym człowiekiem bo licze sobie az 2... lat khe khe to juz ten wiek nie pamietam ile to ja mam tych wiosenek, no ale coz juz jest troszke ........, studiuje informe w Rzeszowie - I hate this place, pracuje w zawodzie (od niedawna - zmusili mnie !! - T.F nie zapomne Ci tego łeeeeeeeeeeeee - krzyk rozpaczy. Co lubie to jest własnie najciekawsze bo sam do konca nie wiem wszystkiego, lubie - dobry film (horror, thriller, mange, bajke - nie cierpie komedii w ktorych powtarzaja sie w kolko te same motywy np amerykan pie itd błee, lubie gry wszelkiego rodzaju zaczynaja od pegazusa konczac na PC i konsolach uwielbiam gry RPG (Moim Bogiem w tym gatunku jest nie przescignione przez lata kultowa gra firmy Blizzard Entertainment - Diablo i wszystkie gry tego pokroju. Muza moim ulubionym zespołem jest Disturbed i Nightwish (slucham rowniez: Sailwork, Visions Of Atlantis, Children of Bodom, Sirenia, Theatres Des Vampires, Therion, Trail Of Tears, Within Temptation, Dracionian,Lacuna Coil i pare innych) jak sobie przypomne cos jeszcze to napisze cos wiecej

HAIL PAKENS - Ty mała wredoto


ps. kawał skurwysyna ze mnie UCIEKAJCIE MUAHAHHAA !! !! !!

Offline

 

#5 2008-10-12 12:19:31

Magic Infernus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Członkowie

no co tu trzeba napisać... hmm... chwila.... aa... już chyba wiem...

Jak się nazywam? no mag ;D

co tam dalej... wiecie ciężko mi teraz pisać bo jestem po "magicznym" wieczorze z zieloną wróżką, a więc jestem skrajnie wykończony psychicznie i fizycznie... to tego no... no wiec zacznijmy jeszcze raz...

Mag vel Mędrzec obecnie. czemu? bo tak!

gdzie mieszkam? na końcu świata, zadupiu tak dalekim że nawet diabeł nie zwija tu asfaltu na noc

czym się zajmuję? cóż opieprzam się równo^^ chillout panowie i panie

a czego niby oczekujecie od człowieka wychowanym na power rangersach, jazzie i pegazusie? ;]

hmm... czego chcę? być nieszablonowym xD

co mnie dokurwia? wiele rzeczy, obecnie szkoła i niektórzy ludzie którzy mówią mi co myślę a sami nie wiedzą co mówią

to ten ja już skończę jak mi się zechcę do dokończę kiedyś tam;p


a to czemu to nie kwestia systemu

Offline

 

#6 2008-10-12 20:33:37

Darius Drakos

Nowy użytkownik

3211151
Skąd: Oleksów/Kozienice/Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Członkowie

Siemanko

Nick: Darius Drakos
Profesja: Druid
Miasto: Ankrahmun

Hmm... co by tu wam o sobie napisać...
Mam na imię Darek ale to już chyba raczej wszyscy wiecie, od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie do której udałem sie w poszukiwaniu pracy i "lepszego życia", co sie mniej więcej spełniło. Wcześniej mieszkałem na takiej wsi jaką jest Oleksów leży pomiędzy Kozienicami a Puławami w woj. Mazowieckim. Obecnie jeszcze (niestety) studiuje Informatykę w Kozienicach.
Pracuje obecnie w Orange w Pionie obsługi Klientów Biznesowych (konsultant telefoniczny) niestety
Chociaż starszy (23lata) od Maga ale również wychowałem sie na pegazusie i comodore, a także podobnie jak nasz kolega Kamil N. lubię gry RPG.

Jeśli chodzi o imprezy jak byłem młodszy chodziłem na dyskoteki czasami teraz chyba sie już postarzałem bo mnie męczą, za to uwielbiam grile, ogniska oraz imprezy domowe czyli w ściśle określonym towżystwie.

Stan cywilny: Kawaler (do wzięcia)
Cechy charakteru: zwięźle mówiąc Urodzony Przywódca

Lubie dziewczyny z klasą, charakterem i oczywiście ładne więcej wymagań nie mam.
Chyba wszystko wam już powiedziałem co jest warte uwagi.

Pozdro ALL Bujakajamajka

Offline

 

#7 2008-10-18 17:29:10

Palladyn Lowca of Hell

Nowy użytkownik

5600583
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Członkowie

Nick: Palladyn Lowca of Hell
Profesja : Paladin(niedługo będzie royal paladin)
Wiek 15 lat
O mnie: Mieszka w Krakowie, chodź urodziłem sie w zakopanym uczę sie w gimie. Lubie (o dziwo) czytać dobre książki moim ulubionym gatunkiem jest fantasy i interesuje sie anime i mangą. Ponadto kocham gry strategiczne tj warcraf wszystkie części settlersów poza IV i V. Muzyki prawie w ogóle nie słucham bo nie znalazłem nic co by mi sie tak bardzo podobało. Wiele mojego czasu zajmuje komputer pewnie jak sami widzicie.

Ostatnio edytowany przez Palladyn Lowca of Hell (2008-10-18 17:44:25)

Offline

 

#8 2008-10-20 19:41:56

Jennyse

Nowy użytkownik

Skąd: znienacka
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Członkowie

Nick: Jennyse
Profesja: Paladin
Wiek: co sekunde starsza więc to nie ma sensu
Miasto: nie, bo wieś

Nazywam sie Jennyse lóbje dószo itemszuf a najbardziejjij to kusiam tibję i ten muj serfer na kturym pykam se. Tibja to maj lajf ale pszes nio iś habe kajne cajt. Wienc mysle(???) ze warto zócic szkoe i zarabiać na rzycie ekspjonc.

Offline

 

#9 2008-10-31 17:45:13

Demon Rashred

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Członkowie

nick: taki jak widac..
lev:...nie ma znaczenia,liczy sie czlowiek
miasto:..zalezy gdzie mam interes to tam jestem;]

co tam ten...w sumie nie chce mi sie pisac...
(wyjasnienie Title)

Hail Pakens_/

Offline

 

#10 2009-05-20 13:23:47

Darius Drakos

Nowy użytkownik

3211151
Skąd: Oleksów/Kozienice/Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Członkowie

W formie zaktualizowania informacji o sobie chciałbym sprostować parę rzeczy które uległy zmianie:

1. Formalnie jeszcze jestem kawalerem - ale tylko formalnie ponieważ niedługo urodzi się mi dziecko a w przyszłym roku biorę ślub;
2. Skończyłem nareszcie studia podobnie jak Demon i Czaja którzy razem ze mną uczęszczali do tej samej budy - możecie nas tytułować teraz mianem INŻYNIERÓW
3. Niedługo po ponad 5 miesięcznej przerwie (podyktowanej faktem że musiałem napisać i obronić prace inżynierską) robię wielki Come Back i zaczynam znowu grać w naszą ulubioną grę TIBIA.

Mam nadzieje że w końcu zaczniecie odwiedzać to forum.

Pozdro All Ekipa Bujakajamajka

Offline

 

#11 2010-10-20 18:39:50

Lady Patia

Nowy użytkownik

Skąd: Lublin... (okolice;p)
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Członkowie

Heja, ja wlasnie wpadlam na forum ;p
bo sobie o nim przypomnialam...
pozdrawiam Was wszystkich jesli jeszcze mnie pamietacie ;p
jak cos to slijcie maile - patysia888@wp.pl
bo pewnie drugi raz juz tu nie zajrze..
buziak i pozdrawiam! ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warhammer-pbf.pun.pl www.forumsko.pun.pl www.pokemon-crystal.pun.pl www.cs-gorlice.pun.pl www.traktor-volley.pun.pl